Gaisrinės saugos technologijų forumas 2020

Jau šių metų spalio 1-2 dienomis Vilniuje, Lietuvos nacionalinė gaisrinės saugos asociacija organizuoja gaisrinės saugos technologijų forumą – Baltic Fire Forum 2020. Šiais metais dėl COVID19 viruso grėsmės konferencija organizuojama nuotoliniu, Online būdu.

Baltic Fire Forum 2020 – tai konferencija, po kurios stogu bus organizuojami du atskiri, vienu metu vyksiantys seminarai. Pirmasis gaisrinės saugos projektuotojams, inžinerijos specialistams, architektams, antrasis – ugniagesiams gelbėtojams.
Pirmajame seminare bus pristatinėjamos gaisrinės saugos prevencijos užtikrinimo priemonių, gaisrų plitimo ribojimo, dūmų šalinimo ir gesinimo sistemų naujovės, bus diskutuojama tiek apie technologines inovacijas, tiek apie gerąją praktiką projektuojant, eksploatuojant, bandant ir prižiūrint apsaugines sistemas.
Antrajame seminare bus kalbama apie ugniegesių vykdomų gelbėjimo ir gesinimo darbų efektyvumą, naujas taktikas, vienas kito gelbėjimą iš kritinių situacijų, vėžio prevenciją ir naujas technologijas.

Forumo tikslas suburti gaisrinės saugos specialistų bendruomenę į didžiausią pabaltijyje šiai sričiai skirtą renginį kuriame dalyvaus tiek profesionalūs ugniagesiai gelbėtojai, tiek gaisrinės saugos inžinerijos specialistai. „Tai bus renginys kuriame gaisrinės saugos projektuotojai išgirs su kokiomis problemomis susiduria ugniagesiai gelbėtojai jų projektuotuose pastatuose. Kokias naujas technologijas išnaudoja siekiant greitai ir efektyviai užgesinti gaisrus.
Tai taip pat bus renginys kuriame ugniagesiai gelbėtojai sužinos kokios techninės priemonės naudojamos gaisro plitimui pastate riboti, kokios naujausios sistemos naudojamos gaisrui lokalizuoti ir kaip jas galima panaudoti gelbėjimo darbų įkarštyje“.

Prisijunkite ir Jūs.

Dviejų dienų bilietas Jums kainuos tik 30 eurų.

Bilietus galite pirkti: https://kakava.lt/renginys/gaisrines-saugos-technologiju-forumas-2020/1424/3481

Konferencija, paroda ir master-class užsiėmimai vienoje vietoje

Rugpjūčio 27 d. vyks konferencija dvejose salėse vienu metu ir paroda, kurios metu ekspozicinėje salėje bus pristatomas ugniagesių transportas, ugniagesiams reikalingos asmeninės apsaugos priemonės, įranga skirta gesinti gaisrus, likviduoti technines ir chemines avarijas, įranga dirbti vandenyje ir gylyje. Eksponuojama bus ir statybose reikalingos pasyviosios gaisrinės saugos technologijos ir gaisrų gesinimui padedančios aktyviosios, gesinimo ir dūmų šalinimo technologijos.

Rugpjūčio 28 d. vyks paroda ir master-class užsiėmimai, kurių metu lankytojai ir konferencijos dalyviai galės išbandyti naujausią įrangą, užgesinti degantį objektą, dalyvauti bandymuose ir naujausių technologinių inovacijų demonstravime.

Renginyje dalyvauja ne tik Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie LR VRM struktūriniai padaliniai, bet ir gaisrinės saugos projektuotojai, inžinerinių dalių inžinieriai, techninės priežiūros atstovai, architektai, darbų saugos ir kiti specialistai kuriems kasdieniniame darbe tenka susidurti su gaisrine sauga. Forume bus pristatomos naujausios tendencijos ir žinios apie kovą su gaisrais, potvyniais ir techninėmis avarijomis, taip pat bus pristatyti padaliniai, kurie atsakingi už apsauginių sistemų bandymus, sertifikavimą, statomų ir eksploatuojamų pastatų priežiūrą. Priešgaisrinės priežiūros inspektoriai dalinsis savo praktika kokios dažniausiai fiksuojamos klaidos projektuojant ir statant pastatus, taip pat juos netinkamai prižiūrint.

Forumo dalyviai ir pranešėjai

Forume savo pranešimus skaitys 12 šalių gaisrinės saugos inžinieriai, akredituotų laboratorijų vedantys specialistai, taktinių mokymo centrų lektoriai. Bus pristatomi naujausi gaisrinių bandymų metu technologijų rezultatai, dalinamasi gerąja sudėtingų gaisrinės saugos skaičiavimų praktika, dalinamasi tarptautinių gelbėjimo komandų bendradarbiavimo idėjomis, efektyviomis gaisrų gesinimo ir techninių avarijų likvidavimo taktikomis.

Forume sulauksime pranešimų iš bandymų – sertifikavimo, priešgaisrinės priežiūros, gelbėjimo darbų sričių. Šis forumas taps puikia lyderystės platforma naujai inžinierių ir karininkų kartai kuri bus tuo pačiu paskatinta plėsti savo profesines žinias.

Gaisrinės Saugos Technologijų Forumo tikslas yra kelti Lietuvos ugniagesių ir gaisrinės saugos specialistų žinių lygį, profesionalumą, taip pat motyvuoti inžinerijos specialistus dalintis su užsienio kolegomis sukaupta patirtimi ir padėti Lietuvai tapti gaisrinės saugos hub‘u Pabaltijyje ir išvengti Alytaus gaisro situacijų pasikartojimo.

Kategorijos: